Tarsus'un sevilen değerlerinden Ali Uyan, Tarsus Belediye Başkan Yardımcılığına getirildi.
Edinilen bgiye göre, Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclis üyesi olarak 31 Martta seçilen iş insanı ve Mersin Büyükşehir Belediyesi İmar A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Ali Uyan seçimlerden sonra Tarsus Belediye Başkanı Ali Boltaç tarafından Başkan yardımcılığına getirildi.
Ali Uyan'ın Tarsus Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirilmesi yerinde bir karar olarak değerlendirildi. Bizde Ali Uyan'a Tarsus Belediye Başkan Yardımcılığı görevinde başarılar diliyoruz.
0 Yorumlar