Borsa Meclis Başkanı Murat Kaya ve YK Başkanı Mustafa Teke'den Ramazan Ayı Kutlama Mesajları

 


Tarsus Ticaret Borsası Meclis Başkanı Murat Kaya, birlik ve beraberliğin en güzel örneklerinin Ramazan ayı içerisinde sergilendiğini söyledi.

Meclis Başkanı Kaya, mübarek Ramazan ayının başlaması münasebetiyle gazetemize yaptığı açıklamasında “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise Cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan ayına bir kez daha kavuşmanın mutluluğu içindeyiz. Ülkemizin refah içinde olması ve hedeflerine ulaşması ancak bir ve beraber olmaktan geçmektedir. Her zaman ifade ettiğim üzere birlik ve beraberlik içerisinde aşamayacağımız hiçbir engel bulunmamaktadır. Ramazan ayı, birlik ve beraberlik içinde bir millet olmamız için bizlere ayrı bir fırsat sunmaktadır. Bu duygu ve düşünceler ile Ramazan’ın tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyor, başta Borsamız üyeleri olmaz üzere Tarsuslu hemşerilerimizin Ramazan ayını kutluyorum” ifadesini kullandı.

Tarsus Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Teke, Ramazan ayının manevi değerlerimizin güçlenmesi, özümüzde var olan iyilik ve insani duyguları hayata geçirmek için önemli bir fırsat olduğunu söyledi.

 

Ramazan ayının nefislerin arınması, kardeşlik ve paylaşma duygularının pekişmesi açısından en güzel fırsat olduğunu ifade eden Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Teke “Huzurun, maneviyatın, sevgi, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının yoğun şekilde yaşandığı Ramazan ayına ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Bu ayın, herkese sağlık, bereket ve güzellikler getirmesini diliyor, başta Borsamız üyeleri olmaz üzere Tarsuslu hemşerilerimizin Ramazan ayını kutluyorum” ifadesini kullandı.

0 Yorumlar

Yorum Gönder