Seçer’in Aydıncık Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı


MERSİN-HABER- Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer’in Aydıncık Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı.Tüm hizmetleri ayrım yapmaksızın aynı kalite ile Mersin halkına sunduklarını belirten Başkan Seçer, “Bugüne kadar etnik yapısından dolayı Büyükşehir Belediye aracının girmediği sokaklara, mahallelere girdik, o insanlara hizmet yaptık” diye konuştu.

 

Başkan Seçer, seçimde 13 ilçede iddialım olduklarını söyleyerek, “Aydıncık’ı, Bozyazı’yı, Anamur’u da kazanacağız. Büyükşehir Belediye Başkanlığını tarihi bir farkla kazanacağız. Çünkü çalışıyoruz. Çünkü 24 saatimiz Mersin, 24 saatimiz belediye hizmetleri” dedi.

 

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer’in Aydıncık Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı.

 

Açılışa, Başkan Seçer’in yanı sıra CHP Aydıncık Belediye Başkan Adayı Özkan Kılıçarpa, CHP Bozyazı Belediye Başkan Adayı Baykal Arıdeniz, CHP Aydıncık İlçe Başkanı Eyüp Aslan Sürmeli, il ve ilçe örgütlerinin yöneticileri, partililer ve Aydıncık halkı katıldı.

 

Aydınlık ve güzel bir havada Aydıncık’ta vatandaşlarla bir araya geldiğini söyleyen Başkan Seçer, “Umarım hep aydınlık olur Aydıncık. Daha da güzel olur, güzelleşir ve kalkınır. Ortak gayemiz bu. Az laf, çok iş, çok çalışma. Halkta karşılık bulan budur. Halkın gönlüne giren; çalışan, çalışkan siyasilerdir. Onların sorunlarını çözen, onların dertleriyle dertlenen, onlara tepeden bakmayan, onları ayırmayan, kategorize etmeyen, ayrım yapmayan, herkesi eşit yurttaş gören, herkesi kucaklayan siyasileri halk baş tacı yapar, yapacaktır” dedi.

 

“Biz parti gözetmeyiz. Herkese hizmet ederiz”

CHP’li olduğunu her yerde gururla söylediğini belirten Başkan Seçer, hizmet yaparken asla ayrımcılık yapmadıklarını sözlerine ekleyerek, “Biz parti gözetmeyiz. Herkese hizmet ederiz. Pembecik yolunu yaparken o köyden Vahap Seçer’e ya da partime ne oy çıktığını ben biliyor muyum? İhtiyacı var, arkadaşlarımız hizmeti götürdü, yollarını yaptılar. Bütün grup yollarını yaptılar. 111 kilometre grup yolu yaptılar bugüne kadar. Biz bu eğitim merkezini Aydıncık’a kurarken, Aydıncık’taki oy oranımızı düşünerek değil,  Aydıncık’ın ihtiyacı var diye yaptık. Kimseyi ayırmadık. ‘Cumhuriyet Halk Partiliye, ayrımcılık, gayrımcılık yakışmaz’ dedik. Bu felsefeyle hizmet yaptık” ifadelerini kullandı.

0 Yorumlar

Yorum Gönder