İstanbul Kabataş Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri Tarsusta


 İstanbul Kabataş Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri Ülker Aydın Yaşlı Dayanışma ve Erinç Evi'nin müdavimi yaş almış çınarlarla yakından ilgilendi. .

İstanbullu konuklar, Tarsus Ülker Aydın Yaşlı Dayanışma ve Erinç Evi'nde faaliyetlerini yürüten Mersin Alzheimer Derneği Tarsus Grubu'nu sosyal sorumluluk projesi kapsamında ziyaret etti.

 

Ziyarette, Mersin Alzheimer Derneği Tarsus Grubu'nun koro çalışmasını ve el sanatları kursunu yakından görme fırsatı bulan İstanbul Kabataş Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri Ülker Aydın Yaşlı Dayanışma ve Erinç Evi'nin müdavimi yaş almış çınarlarla yakından ilgilendi. 

BİLGİ ALDILAR

Alzheimer hastalığı ve hastası ile ilgili Mersin Alzheimer Derneği Tarsus Grubu'ndan bilgi alan İstanbul Kabataş Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri de sosyal sorumluluk projesi kapsamında yaptıkları etkinliklerle ilgili bilgilendirme yaptı.

 

İstanbul Kabataş Lisesi ve Mersin Alzheimer Derneği Tarsus Grubu'nun karşılıklı fikir alışverişinde bulunduğu ziyaret toplu hatıra fotoğrafının çekiminin ardından son buldu.
Haber. Emine Gülname

0 Yorumlar

Yorum Gönder