Başkan Bozdoğan Tarsus TSO’yu ziyaret etti

Başkan Bozdoğan Tarsus TSO’yu ziyaret etti

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı H. Ruhi Koçak’ı ziyaret etti. Ziyarette Tarsus’un kalkınması ve gelişimine yönelik konular değerlendirildi.

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı H. Ruhi Koçak, Meclis Başkanı Hüsnü Yağcı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ferit Çetiner, Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleriyle birlikte Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan’ı konuk etti. Ziyarette kent gündemi ve bölge ekonomisindeki gelişmeler değerlendirilerek ortak payda vurgusu yapıldı.

Başkan Koçak, Tarsus’un devam eden yatırımlar, çoğalan nüfusu ve stratejik önemliliğinin artmasıyla birlikte yeniden yapılanması gerektiğini ifade ederek, ‘’Konuttan sosyal alanlara meslek elamanından konaklama ihtiyacına kadar birçok alanda kenti hazırlamamız lazım. Burada yerel yönetimin lokomotifliğinde hepimize önemli sorumluluklar düşüyor. İşbirliğine her zaman açığız.’’ dedi.

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Bozdoğan ise ev sahipliğinden dolayı Tarsus TSO yönetimine teşekkür ederek, sosyo-kültürel ve ekonomik alanda yapılması gereken konuları istişare ederek, gündemdeki projeleri hakkında bilgi verdi.

0 Yorumlar

Yorum Gönder