Tarsus Kültür Parkı'nda Müzik İle Gençlik Coşkusu Yaşanacak

Tarsus Kültür Parkı'nda Müzik İle Gençlik Coşkusu Yaşanacak

Gençlere keyifli bir zaman geçirme imkânı sunmak ve çevre bilincini aşılamak amacıyla Tarsus Belediyesi tarafından “Çevre Haftası” etkinlikleri kapsamında, “Gençlik Konseri” düzenleniyor.

Birbirinden eğlenceli şarkıların söyleneceği ve birbirinden yetenekli sanatçıların sahne alacağı konser, Tarsus Kültür Parkı’nda gerçekleşecek. Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan konsere tüm gençleri davet etti.

 

Tarsuslulara keyifli bir atmosfer sunmayı amaçlamak ve çevre farkındalığını ön plana çıkarmak için etkinlikler düzenleyen Tarsus Belediyesi, Tarsus Kültür Parkı’nda Gençlik Konseri organize ediyor. Çevre Haftası kapsamında düzenlenen etkinlikte birbirinden yetenekli sanatçılar sahne alacak.

 

TARSUS, GENÇLİK KONSERİ’NDE BULUŞUYOR

11 Haziran Pazar günü saat 18.00'de DJ Hüseyin Çınar’ın sahne almasıyla başlayacak olan Gençlik Konseri, gençleri coşkulu bir atmosferde bir araya getirecek. Saat 19.00’da RefreshBand sahne alacak. Konser eğlencesi saat 20.00’da ise AfterParty ile devam edecek. Keyifli bir zaman geçirme imkânı sunmayı hedefleyen konsere Başkan Bozdoğan tarafından tüm vatandaşlar davet edildi.

0 Yorumlar

Yorum Gönder