TADER Genel Başkanı Semih Özsu'dan kutlama

TADER Genel Başkanı Semih Özsu'dan kutlama
 TARSUS-HABER- TADER Genel Başkanı Semih ÖZSU ‘’’18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’’nin 108. Yıl Dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.

Başkan Semih Özsu mesajında;’’ Tarih boyunca, İstiklal ve bağımsızlığını, milli birlik ve vatanın bölünmez bütünlüğünü her şeyin üstünde tutan, esaret altında yaşamayı kabul etmeyerek bu uğurda büyük bedeller ödeyen aziz milletimiz, vatan topraklarını canı pahasına korumasını her zaman bilmiştir.

İşte bu şanlı zafer, bu eşsiz destan da ırk, mezhep, din, dil, ayrımı olmaksızın, asırlardır bir arada kardeşçe yaşayan ve birbirlerine kenetlenen tek vücut olmuş Atalarımız tarafından yokluklar içerisinde, onurlu bir bağımsızlık mücadelesinin sonucunda canlarıyla, kanlarıyla yazdıkları dünya tarihinin en büyük bağımsızlık destanıdır. Bizlere düşen görev ise, Atalarımızın emaneti olan bu cennet vatanı, Milli birlik ve dayanışma içinde çok çalışarak bizden sonraki nesillere daha güçlü ve güvenli bir Türkiye bırakmaktır.

Bu duygularla ‘’18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 108. Yıl Dönümünde, bir kez daha, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere tüm Şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden Gazilerimizi rahmetle ve şükranla anıyorum’’ dedi.

#

 


0 Yorumlar

Yorum Gönder