TARSUS TİCARET BORSASI DAHA AKTİF ÇALIŞACAK


 

TARSUS-HABER- Tarsus Ticaret Borsası Yönetim Kurulu, haftalık toplantısını Başkan Ali Seçer başkanlığında gerçekleştirdi. 

Gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantı sonrasında değerlendirmelerde bulunan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Seçer, Tarsus ve  Borsa üyelerine hizmet için göreve geldiklerini ve bundan sonraki süreçte de Borsa Meclis üyeleriyle birlikte hareket ederek bölgeye katkı sağlamaya devam edecekleri söyledi. 

 

“Yeni dönemle birlikte Borsa Meclisi ile birlikte daha aktif çalışmalara imza atacağız” diyen Başkan Ali Seçer “Bizler ‘birlik ve beraberlikte bereket, ayrılıkta azap var’ sözüyle hareket ederek yeni dönemde birçok başarı hikâyelerine imza atma düşüncesindeyiz. Tarsus iş dünyası bu sorumluluğu bizlere verdi, bizler de iş dünyamızın, üyelerimizin teveccühü ile alnımızın akıyla başarıyla çıktığımız bu seçimden onları da mahcup etmeden bundan sonraki süreçte yolumuza devam edeceğiz.  

Yeni dönemde Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri arkadaşlarıyla uyum içerisinde yeni projelere imza atacaklarına vurgu yapan Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Ali Seçer “Bu süreci devam ettirmek ve yeni başarılara imza atmak için şimdiden birçok projeyi kafamızda tasarladık, bunu önümüzdeki 4 yıllık sürece yaydık, bununla ilgili ilerleyen süreçte Tarsus iş dünyası bunları görecektir. Bu projeleri günü geldiğinde tek tek proje bazında açıklayacağız. Bu sürede çok yakındır. 

Hem Borsa üyelerinin kazanması, hem Tarsus’umuzun kazanması, hem de ülkemizin kazanması için mücadele etmeye devam edeceğiz” şeklinde sözlerini tamamladı. 

0 Yorumlar

Yorum Gönder