MERSİN BÜYÜKŞEHİR’DEN 29 EKİM CUMHURİYET TIRMANIŞINA DESTEK


Mersin Büyükşehir Belediyesi,Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Mersin Şubesi’nin sportif etkinliklerine desteklerini sürdürüyor. 

Daha önce birçok tırmanışında Büyükşehir’den destek alan kulüp, bu kez de 29 Ekim Cumhuriyet Tırmanışı için destek aldı. Büyükşehir Belediyesi bu tırmanışta kulübe ulaşım desteği sağladı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı zirvede kutlamak için yola çıkan yaklaşık 30 kişilik ekip, 3 bin 135 rakımlıBolkar Dağları’nda Yıldız Zirvesi’ne tırmandı. Bayramı zirvede kutlayan ekip, Büyükşehir Belediyesi ve Başkan Vahap Seçer’e de pankartla teşekkür etti.

Demir: “Bizi hiçbir zaman reddetmedi”

Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Mersin Şubesi Başkanı Ali Rıza Demir tırmanışta yaptığı konuşmada,“Mersin Büyükşehir Belediyemiz ve Belediye Başkanımız SayınVahap Seçer, amatör kulüplere hem nakdi yardım hem malzeme desteği verdi.Yine bayramda ve araç istediğimiz diğer zamanlarda da araç talebimizi kabul etti ve bizi hiçbir zaman reddetmedi. Sadece bize değil, Mersin’deki tüm spor camiasına aynı şekilde destek veriyor. Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Vahap Seçer’e, spora ve sporcuya verdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

0 Yorumlar

Yorum Gönder