TARSUS İDMANYURDU, OLAĞAN GENEL KURULA HAZIRLANIYORTFF 2. Ligdeki temsilcimiz Tarsus idmanyurdu,  Olağan  Genel  Kurulunu  yapmaya hazırlanıyor. 


31 Mayıs 2022 - 21 Haziran 2022 tarihleri arasında seçimli   olağan Genel kurul Toplantısını  yapacak ola  Tarsus idman yurdu'nun gündemli olağan Genel Kurulu  şöyle:


"Tarsus idmanyurdu'nun Olağan Genel Kurul Toplantısı 31.05.2022 Salı  günü  saat 17'de Belediye  Nikah Salonu  Tarsus adresinde aşağıda yazılı  gündem gereği toplanacaktır. Ekseriyet temin edilemediği  takdirde ikinci toplantı 21.06.2022 Salı  günü  aynı yer ve saatte yapılacaktır.  Olağan Genel Kurulu gündem maddeleri ise şöyledir  Açılış  ve yoklama, Başkanlık  Divanının teşekkürü, Saygı  duruşu  ve  İstiklal marşının okunması,  Başkanlık divanına toplantı tutanaklarını  imzalanması konusunda yetki verilmesi   Yönetim Kurulunun faaliyet raporunun okunup ve İbrası, Denetim kurulunun faaliyet raporunun okunması  ve  ibrası, Yönetim  ve Denetim  Kurulunun seçimi, Yeni Dönem, çalışma programı  ve tahmini  bütçenin okunması, Dilek ve temenniler ve kapanış."

0 Yorumlar

Yorum Gönder