AKADEMİ DERNEĞİ BAŞKANI ONUR ÖZBOZKURT’TAN MADO YÖNETİMİNE ÖNEMLİ ZİYARET

 


Akademi Derneği Başkanı, akademisyen,yazar ve stratejist Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt, Türkiye’yi dünyaya tanıtan en güçlü markalardan birisi olan Mado’nunYönetim Kurulu’na ziyarette bulunarak ülke genelinde yoğun ilgi gören kitaplarını takdim etti.

Ülkemizin alanındaki dünya devi işletmesi Mado’nun Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sait Kanbur ve Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Kanbur’u Kahramanmaraş’ta ziyaret eden Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt, “İçerisinde bir organizasyonun yönetiminde ön plana çıkan stratejileri kaleme aldığımız “Organizasyon Nasıl Yönetilir? İş’te Yönetim” kitabımızı, başarısını dünyaya kanıtlamış olan Mado Yönetimi’ne takdim etmekten onur duyuyor, ülkemizin ekonomik kalkınmasına ve istihdamına olan katkılarınız için sizlere teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu. 

Başkan Özbozkurt ayrıca, Akademi Derneği’nin önemli projeleri hakkında Mado Yönetimi’ne bilgilendirmede bulundu.

Mado Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sait Kanbur, Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt’a teşekkürlerini sunarak başarılı çalışmalarının devam etmesi temennisinde bulundu. Mado Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Kanbur ise Akademi Derneği’nin başarılı faaliyetlerini desteklemekten mutluluk duyacaklarını vurguladı. 

0 Yorumlar

Yorum Gönder