MYP İL VE İLÇE BAŞKANLARI TARSUS’TA MUHSİN YAZICIOĞLU’NU ANDI


 TARSUS HABER- Yeni bir parti kuran ve MYP (Milli Yol Partisi) çatısı altında toplanan  bir grup Tarsus’ta  eski liderleri Muhsin Yazıcıoğlu’nu andı,.

Takbaş mevkiindeki Henna Kına evinin toplantı salonunda bir araya gelen MYP Mersin il başkanı Hasan Köse, Tarsus ilçe başkanı Zekeriya Nuranoğlu, Çamlıyayla ilçe yöneticilerinden bir grup ve Akdeniz ilçe başkanı  Ayfer Desteli, merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nu andılar.

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başlayan  proğramda daha sonra Kuran-ı Kerim okunarak başlayan anma proğramda daha sonra Tarsus ilçe başkanı Zekeriya Nuranoğlu ve il başkanı Hasan Köse “ Merhum Şehit lider dürüst siyasetçi  Muhsin Yazıcıoğlu’nun fikirleri doğrultusunda   Genel başkan Remzi Çayır ve başkan yardımcısı genel sekreter Haşim Yanar tarafından kurulan Milli Yol Partisi il  ve ilçe teşkilatları olarak bir aradayız. Merhum Şehit lider dürüst siyasetçi  Muhsin Yazıcıoğlu’nun fikirlerini anlatmak ve yaymak için MYP çatısı altındayız. Bugün Yazıcıoğlu’nu 19. vefat yılında dualarla anıyoruz, mekanı cennet olsun derken, şüpheli kazanın faillerinin yakalanmasını ve adalet huzuruna çıkarılmasını istiyoruz” dediler.

0 Yorumlar

Yorum Gönder