TARSUS HABER- CHP Tarsus ilçe örgütü Diyarbakır Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okan ile birlikte şehit olan polis memurları Tarsuslu hemşehrimiz Sabri Kün’ü Şehitlikte andı.
Kün’ün kabri başında kuran ve dualar okundu. CHP Tarsus ilçe başkanı Ozan Varal ve yönetim kurulu üyeleri anma proğramına katıldı. Ayrıca Tarsuslu Emniyet mensuplarıda Şehit polisleri andı.
ŞEHİDİMİZE
TARSUS’TA ANMA
Tarsus
Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, Diyarbakır Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okan ile
birlikte şehit olan polis memurları Tarsuslu hemşehrimiz Sabri Kün ‘ü andı.
Bozdoğan ‘’Diyarbakır'daki 21 yıl önce Diyarbakır Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okan ile birlikte şehit olan polis memurları Tarsuslu hemşehrimiz Sabri Kün , Mehmet Kamalı, Selahattin Baysoy, Mehmet Sepetçi ve Atilla Durmuş'u şehadetlerinin yıl dönümünde saygı ve rahmetle anıyoruz.’’ Dedi
0 Yorumlar