TARSUS HABER- Tarsus İdman Yurdu, Pazar günü deplasmanda oynayacağı Isparta karşılaşmasının hazırlıklarına 1 günlük aradan sonra devam etti. Teknik patronumuz Ergun Penbe "zorlu ve coşkulu bir ekiple oynayacağız.Deplasmandan iyi bir oyunla 3 puanla döneceğimize inanıyoruz ve çalışmalarımıza bu yönde sıkı bir şekilde devam ediyoruz." Diye konuştu.
Takımımız hazırlıklarını Bu cuma günü tamamlayıp aynı gün karayoluyla Isparta’ya
hareket edecek.
0 Yorumlar