TARSUS İDMANYURDU'NDA BORÇLAR ÖDENİYOR

 

Tarsus İdman Yurdu Külüp Başkanı  Harun Şahin Kırbıyık, kulüp çalışanlarının tüm alacakları ile esnafa olan borçları ödediklerini bildirdi.

Oyuncuların alacakları olan 3/1'ini ödediklerini açıklayan Başkan Kırbıyık,  ayrıca oyunculara kalan alacakları için ise ödeme planı yaptıklarını kaydetti.

Borçsuz bir kulüp sözü ile çıktıkları "Büyük Tarsus Yürüyüşü"ne devam ettiklerini vurgulayan Başkan Kırbıyık konu ile ilgili olarak Tarsus idman yurdu'nun sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ise şöyle:

 "Büyük Tarsus Yürüyüşü" ile çıkmış olduğumuz  borçsuz bir kulüp sözüne devam ediyoruz. Göreve geldiğimizde personelin ödenmeyen 7 maaşı dahil tüm borçlarını bugün itibaren kapatmış bulunmaktayız. Başkanlık sürecinin öncesi ve sonrasında ; Prim, Deplasman ve tarafımızdan yapılan Esnaf, ödemelerini kapatmış bulunmaktayız. Futbolcu ödemelerinin 3/1 ödenmiş ve kalan ödemeleri için  "Ödeme Planı" futbolcularla oturulmuş planlanması yapılmıştır. Tesis yenilenme ve altyapı bakım - onarım ve diğer hususlar hakkında daha sonra bilgilendirme yapılacaktır. "Hedefe ulaşmak için daha çok çalışmak gerekir. Bizde vermiş olduğumuz söze istinaden daha çok çalışacağız. Çünkü bu şehre şampiyonluk yakışır."

Haber: Fırat Maktay

Haftanın Çok Okunanları

Tarsus haber, tarsus haberleri, tarsus son dakika, tarsus cinayet haberleri, tarsus trafik kazaları„ tarsus son dakika, mersin haber....