Tarsus İdman Yurdun'da Hedef 3'te 3 Yapmak

 

Misli.Com 2. Lig Kırmızı Grup mücadele veren  Tarsus İdman Yurdu yarın deplasmanda oynayacağı Ankara Etimesgut Spor maçından galibiyet hedefliyor.

Ligde oynadıkları son iki maçlarını kazanarak çıkışa geçtiklerini belirten Tarsus İdman Yurdu Yönetim Kurulu 2. Başkanı ve Kulüp Basın Sözcüsü Hakan Canan Can yarın deplasmanda oynayacakları Ankara Etimesgut Spor maçını kazanarak galibiyet serisini 3'e çıkartmak istediklerini söyledi.

Basın Sözcüsü Can ligde  iyi bir hava yakaladıklarını bu olumlu havayı sürdürmek istediklerini kaydederek Ankara Etimesgut Spor maçının çok zor bir 90 dakikaya sahne olacağını bildiklerini fakat sahadan puanlarla ayrılmak için tüm güçleriyle mücadele vereceklerini vurguladı.

Teknik ekip ve oyuncularına Yönetim Kurulu olarak güvendiklerini belirten Basın Sözcüsü Can Ankara Etimesgut Spor maçı ile ilgili şunları söyledi;

"Tarsus İdman Yurdu’muzun zorlu dönemlerden geçtiği bu süreçte, ligimizin güçlü takımlarından Turgulu Sporu 4-0 yenmemizin mutluluğunu yaşıyoruz.  Deplasmanda yarın oynayacağımız Ankara Etimesgut Spor maçından puan ve puanlarla dönmeyi arzuluyoruz. Ziraat Türkiye Kupası'nda ise Türkiye’nin büyük klüplerinden Beşiktaş ile 17 Aralıkta karşılaşacağız. Öncelikli olarak önümüzde ligde yarın deplasmanda oynayacağımız Ankara Etimesgut Spor müsabakası var. Lige Ankara Etimesgut Spor Ziraat Türkiye Kupasında oynayacağımız Beşiktaş maçlarında  Teknik Direktörümüz Ergün Penbe ile  futbolcularımıza  güveniyoruz.Ligde yakaladığımız çıkışı ve istikrarı sürdürerek zirveye emin adımlarla yaklaşmak istiyoruz. Nutuk’un gençlerimize Takımımıza maddi ve manevi destek sağlayan Tarsus Belediye Başkanımız Sayın Dr. Haluk Bozdoğan teşekkür  ederken, Tarsus İdman Yurdu yönetimi olarak takımımızın başarısı için her zaman maddi ve manevi yanında olduğumuzu birkez daha belirtiyoruz" ifadelerini kullandı.


0 Yorumlar

Yorum Gönder