CHP’DEN BORSAYA NEZAKET ZİYARETİCHP Tarsus İlçe Başkanlığı’nın  kısa bir süre önce  gerçekleşen Olağan Genel Kurulu’nda CHP İlçe  Başkanlığına seçilen Av. Ozan Varol ve yönetim  kurulu üyeleri Tarsus Ticaret Borsasını ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Murat Kaya; “Seçimleriniz hayırlı olsun. Sizi ve yeni yönetiminizi kutluyor çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Bu özverili bir görevdir. Bizlerin beklentisi, kentimizdeki sorun ve sıkıntılarının çözüm aşamasında birlik ve beraberlik içinde tam uyumlu çalışmaktır. Bizler bu anlamda siyasilerin sergileyeceği ilkeli yönetim anlayışında bizlerle birlikte çalışacağını umuyor, kentin gelişimi için birlikte çözüm üreteceğimize inanıyoruz.” dedi.
Varol,  “Şimdi Tarsus için var gücümüzle çalışma zamanı. Tarsus için hep birlikte uyum içinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. CHP olarak her zaman sizin gibi kuruluşlara ve sivil toplum örgütlerine değer veriyor ve ziyaret edip görüşlerini alıyoruz  ” dedi.
Başkan Murat Kaya, son olarak Tarsus'a katkı sağlayan her kesimin görüşlerinin alınması, ziyaret edilmesi , fikir alışverişinde bulunulması yapılacak çalışmalara büyük katkı sağlayacağını ifade etti.

Tarsus ile ilgili önemli konuların ele alındığı ziyaret karşılıklı sohbet ve fikir alışverişleri ile son buldu.

0 Yorumlar

Yorum Gönder