TARSUS BELEDİYESPOR KADIN BASKETBOL TAKIMI MELİS SAĞDIÇ’I TRANSFER ETTİ

Kadınlar Basketbol Bölgesel Ligi'nde (KBBL) lider olan Tarsus Belediyespor, kadrosunu Melis Sağdıç ile güçlendirdi.
Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan’ın talimatları doğrultusunda oluşturulan ve Kadınlar Basketbol Bölgesel Ligi'nde fırtına gibi esen Tarsus Belediyespor, 6 maçta 5 galibiyet 1 mağlubiyet alarak liderliği ele geçirdi.
Mevcut kadro ile yoluna devam eden ve başarılı bir grafik çizen Turkuaz Beyazlılar kadrosunun gücüne güç katmak adına 3 ve 4 numara pozisyonlarda oynayabilen 1.82 cm boyundaki 1993 doğumlu Melis Sağdıç’ı transfer etti.
Mersin Üniversitesi Spor Kulübü, Beşiktaş ve Yalova VİP Gençlik Spor Kulübü’nde forma giyen başarılı basketbolcu Melis Sağdıç, takımla birlikte antrenmanlara başladı.
Tarsus Belediyespor’a transfer olmaktan mutlu olduğunu dile getiren Melis Sağdıç, takımızın başarılı olması ve arzu ettiği başarıyı yakalaması için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Teknik kadromuzun ve yönetim kurulumuzun bana olan güvenini boşa çıkarmayacağım. Sezon sonunda hepimizi mutlu edecek başarıyı hep birlikte kutlamak için şimdiden sabırsızlanıyorum, ifadesini kullandı.
Tarsus Belediyespor Kulübü As Başkanı Hüseyin Torun’da yapılan son transferle ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Sayın Belediye Başkanımız Dr. Haluk Bozdoğan’ın bize verdiği destekle bünyemizde bulunan tüm takımlarımızı başarıya ulaştırmak için çalışmalar yürütüyoruz. Teknik adamlarımızla yaptığımız görüşmeler neticesinde mevcut kadrolarımızı güçlendirmek adına eksikliklerini tespit ettiğimiz pozisyonlara uygun oyuncuları transfer ederek sahada iyi mücadele eden sonuca giden ve seyir zevki yüksek takımlar oluşturuyoruz. Melis Sağdıç’ta bu transferlerden bir tanesi. Kendisi Basketbol camiasında tanınan sahada iyi mücadele eden ve takımızı yararlı olacağına inandığımız önemli bir oyuncu kendisine ve takımıza başarılar diliyorum” dedi.

0 Yorumlar

Yorum Gönder