BAŞKAN CAN, “HUZUR VE KARDEŞLİK ORTAMININ GARANTİSİYİZ”


Tarsus Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tarsus Belediye Başkan Adayı Şevket Can, seçim çalışmalarına tam gaz devam ediyor.
Mersin Milletvekili Baki Şimşek’in de katıldığı Cırbıklar, Aladağ, İncirgediği, Kumdere, Topçu, Muratlı, Karayayla ve Camilimanda mahallelerinde coşkuyla kurbanlar kesilerek karşılanan Cumhur İttifakı adayı Şevket Can partili partisiz tüm oylara talip olduğunun altını çizdi.
Başkan Can, “Bizim işimiz mesleğimiz belediyecilik. Bizler Cumhur İttifakının adayıyız. 31 Mart’ta sandığa gittiğimizde 3 pusula olacak. Birinci pusula belediye meclis üyeliği, ikinci pusula Tarsus Belediye Başkanlığı, üçüncü pusula Mersin Büyükşehir Belediye başkanlığı. 3 pusula dada 3 hilal’e mührünüzü basacaksınız. 336 bin insanımıza ayrım yapmadan hizmet ettik. 31 Mart'ta partili partisiz tüm oylara talibim. Gün birlik günüdür. Gün beraberlik günüdür. Gün vatanımıza, memleketimize, bayrağımıza sahip çıkma günüdür. Bu seçimi sadece bir belediye seçimi olarak düşünmeyin. Çocuklarımızın yarınları için, ülkemizin geleceği için bir seçim. Şehrimizde güzel bir ortamımız var. Huzurumuz var. Kardeşliğimiz var. Bizler bu huzur ve kardeşlik ortamının garantisiyiz. Bizler inşallah Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Hamit Tuna beyle birlikte Tarsus’umuza hizmet etmeye devam edeceğiz. Bizler Cumhur İttifakı adayları olarak önümüzdeki dönemde iktidarın gücünü de kullanarak Tarsus’u daha güzel yerlere getireceğiz. Hem ekonomik olarak hem de istihdam olarak Tarsus’un çok önünü açacağız. Rabbim şehrimizde ve ülkemizde birliğimizi, beraberliğimizi bozdurmasın. Rabbim ülkemize kimsenin burnu kanamadan huzurlu bir ortamda seçim süreci nasip etsin” dedi.
Cumhur İttifakı adaylarının Mersin Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere 13 ilçede zaferle çıkacağını söyleyen Mersin Milletvekili Baki Şimşek, 31 Mart'ta zaferle çıkacaklarını belirtti.
Şimşek, “Şevket Can bey bugün hem Milliyetçi Hareket Partisinin adayı, Hem de AK Partinin adayıdır. Yani Cumhur ittifakının adayıdır. Aynı Şekilde Hamit Tuna bey’de öyle. Biz bu ittifakı milletinin gözünün önünde yapıyoruz. Gizli kapaklı bir şey yapmıyoruz. Gözünüzü açın Tarsus’un ve Mersin’in birlik ve beraberliğine sahip çıkın. Hizmet konusunda zaten belediyelerimiz Allah’ın izniyle üzerine düşeni fazlasıyla yapıyorlar” şeklinde konuştu.
Gittiği her köyde alkışlar eşliğinde kurbanlar kesilerek karşılanan Başkan Can, hemşehrilerine sıcak ve yoğun ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

0 Yorumlar

Yorum Gönder