MİNİK YÜREKLERDEN CAN DOSTLARI İÇİN YARDIM KONSERİTarsus SEV İlköğretim Okulu öğrencileri, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında can dostları için anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. 

Öğrenciler, sanatçı Ahmet Gültekin ve ekibinin gönüllü olarak sahne aldığı konserde bağış topladılar. Öğrenciler, elde edilen geliri bakıma muhtaç hayvan dostlarının mama, sağlık kontrolleri gibi ihtiyaçlarında kullanılması amacıyla bağışladılar
Tarsus SEV İlköğretim Kurumları, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Çukurova Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde gitar eğitimi veren sanatçı Ahmet Gültekin ve ekibi, okulda gönüllü olarak konser verdi. Renkli görüntülere sahne olan muhteşem konserde bağışta bulunan Tarsus SEV öğrencileri, elde ettikleri geliri hayvan dostlarının ihtiyaçlarının giderilmesi amacıyla ilgili kurumlara ulaştırdılar.

Tarsus SEV İlköğretim Kurumları’nın öğrencilerinin izlediği konser renkli görüntülere sahne oldu. Konser öncesinde günün anlam ve önemiyle ilgili mesajlar verildi ve anasınıfı öğrencileri sahne alarak şarkılarını seslendirdi. Gönüllü sanatçı Ahmet Gültekin'in sahneye çıkmasıyla salondaki tüm öğrenciler coşkuyla söylenen şarkılara eşlik ettiler.

CAN DOSTLARA YARDIM ELİ
Tarsus SEV’in misyonuyla bağlantılı olarak toplum hizmetleri konusunda çalışmalar yürüten öğrenciler, bu konser için gönüllü olarak bağışta bulundular. Öğrenciler, elde edilen geliri bakıma muhtaç hayvan dostları için mama, sağlık kontrolleri gibi konularda kullanılmak üzere ilgili kurum ve kuruluşlara ilettiler. Konser sonunda Tarsus SEV İlköğretim Okulu Müdürü Çiğdem Özyürekoğlu tarafından sanatçı Ahmet Gültekin'e teşekkür plaketi takdim edildi. 

0 Yorumlar

Yorum Gönder