BAŞKAN CAN, ZABITA HAFTASINI KUTLADITarsus Belediye Başkanı Şevket Can, 192. Zabıta Haftası nedeniyle zabıtaların haftasını kutladı.
Belediye Zabıta Müdürlüğünü ziyaret eden Belediye Başkanı Şevket Can, tek tek zabıtalarla tokalaşarak, haftalarını kutladı.
Zabıtalara yaptığı konuşmasında, vatandaşın memnuniyetinin her şeyden önce geldiğini belirten Belediye Başkan Şevket Can, Zabıtanın bu yüzden çok önemli bir görevi üstlendiğini söyledi.
Başkan Can, ‘7/24 mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan ve Tarsus’ta yaptığı denetimlerle ve uygulamalarla vatandaşlarımıza güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan zabıta birimimiz, aynı zamanda  kentsel değişimde ve planlamalarımızın uygulanmasında hep en önde fedakarca hizmet etmektedirler. Göreviniz gereği bazen hak etmediğiniz tepkilerle de karşılaşıyor ve bu tepkileri de pozisyonlarınız gereği sineye çekip görevinize konsantre olan siz zabıta arkadaşlarımın zabıta haftasını ve Zabıta teşkilatının 192’nci kuruluş yıldönümlerini kutluyorum. Görevlerinizde başarılar diliyorum” dedi.
Belediye Başkanı Şevket Can’ın kendilerine her konuda yardımcı olduğunu belirten Zabıta Müdürü Ramazan Gözener, personeli adına teşekkür etti.
Daha sonra Başkan Can, Zabıta Haftası nedeniyle hazırlanan yaş pastayı Zabıta personelleriyle birlikte keserek, toplu fotoğraf çektirdi.

0 Yorumlar

Yorum Gönder