TAMER ERDOĞAN, AK PARTİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADITamer Erdoğan, 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için başvurusunu yaparak, aday adaylığını açıkladı.
Erdoğan, AK Parti Tarsus  İlçe Başkanlığı toplantı salonunda ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partililerle düzenlediği basın toplantısında, çok heyecanlı bir günü yaşadığını söyledi.
Müstesna bir inanç, tarih, kültür şehri olan Tarsus’un hak ettiği yere gelmesi ve hak ettiği hizmetleri alması için inşallah gece gündüz çalışacaklarını ifade eden Erdoğan,’’ Ben daha önce 2 defa aday adayı oldum. Fakat aday olamadım. Bu işlerin bir nasip ve kısmet meselesi olduğuna inanıyorum. Siyaset sabır ve istikamet işidir. Bu davada asla şahsilik, bencillik olmaz ve olmamalıdır.
Ben huzurlarınız da açıkça ilan ediyor ve diyorum ki;
‘’Genel merkezimizin takdiri ne olursa olsun, gelin hep birlikte Aydınlık yarınlara birlikte yürüyelim.’’ dedi.
Erdoğan, bundan sonra da dava ve partisi için çalışmaya devam edeceğini belirterek, şunları kaydetti:
‘’ İnşallah aday olur ve de seçilirsem, Tarsus’un beklentilerini biliyor, teşkilatım ve siz değerli hemşehrilerimizle  birlikte tüm sorunların üstesinden geleceğimizi bilmenizi istiyorum...
Birbirimizi şu yada bu sebepten dolayı  yıpratmayalım, incitmeyelim...
Bir olalım, iri olalım, diri olalım...
Birbirimizin hatalarını değil, faziletlerini çoğaltalım. Ben bir hemşehriniz ve kardeşiniz olarak önce dualarınıza sonra da desteğinize talibim..."
Erdoğan, konuşmasında şu ifadelere yer verdi:
‘’ 24 Haziran’da Türkiye çok önemli bir seçime giriyor.  Bu seçimde dünyanın her yerinde mazlumların sesi olan, ’’dünya beşten büyüktür’’ diyen, dünya lideri Cumhurbaşkanımız  ve genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’la bu kutlu yolda birlikte yürüyeceğiz.
Aday olalım ya da olmayalım, safları sıklaştırarak Cumhurbaşkanımızın yeniden  seçilmesini sağlamalıyız.
Yeni sistemle daha yaşanılabilir bir dünya ve Türkiye,  daha çok demokrasi, daha çok özgürlük, daha geniş haklar, daha fazla refah, daha fazla zenginlik, daha büyük ve ileri adımlar, daha çok huzur, daha çok güven, daha çok yatırım, daha etkin yürütme, daha itibarlı yasama, daha bağımsız yargı olacak..
15 Temmuz gibi hain darbe girişimleri ve benzeri bir durum yaşanmayacak.
Sözlerimi bitirirken tek amaçları ülkemize karşı içerde ve dışarda Türkiye karşıtlığı ile Sayın Cumhurbaşkanımız ve genel başkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ı yıpratmak hatta yok etmek olan   Gazi Mustafa Kemal Atatürk deyimiyle dahili ve harici bedbahlara asla fırsat vermeyeceğimizi, ülkemizin istiklali ve istikbali için 2023-2053 ve 2071 hedeflerine ulaşmak için Cumhurbaşkanımız ve genel başkanımızı  bu kutlu yolda yalnız bırakmayacağımızı ve bu yolda üzerime düşen görevi hep birlikte elimizden gelenin en iyi şekilde yapacağız.
24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27.Dönem milletvekilliği genel seçimlerinin Mersin ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyor,
Katılımlarınızdan  dolayı hepinize teşekkür ediyorum...Hepinize saygı ve şükranlarımı sunuyorum...
‘’SEFERE ÇIKMAK BİZDEN ZAFER ALLLAH’TANDIR’’
Hepiniz Allah’a emanet olunuz!..’’

0 Yorumlar

Yorum Gönder