TARSUS SU PARK’TA YÜZME KEYFİ BAŞLADI

 


Tarsuslulara sıcak yaz günlerinin bunaltıcı havasında en güzel serinleme imkânlarından birisini sunan Tarsus Su Parkı, yaz sezonunu açtı. Vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Tarsus Su Parkı’nda aynı zamanda vatandaşlara yüzme kursu imkânı da tanınıyor.


Gerekli bakım ve onarımlarının yapılmasının ardından vatandaşların ihtiyaçlarına karşılık verecek düzeye getirilen Tarsus Su Parkı açıldı. Deneyimli eğitmenler eşliğinde 7’den 70’e tüm yurttaşlara yüzme imkanı sağlayan kurs başvuruları da başladı. Ayrıca vatandaşlar 0507-452-33-33 numaralı telefondan kurs ile ilgili detaylı bilgi alabilecekler.


Çarşamba, Perşembe ve Pazar karma, Salı günü kadınlar, Cuma ve Cumartesi ise aile günü olarak belirlendi.  Havuz giriş fiyatları sivil 200, öğrenci 150 TL olarak açıklandı. Havuzun kullanım saatleri ise hafta içi ve hafta sonu saat 10.00’dan akşam 16.00’a kadar, ayrıca saat 18.00’dan 21.30’a kadar aile kullanımına açık olacağı ifade edildi.


“TÜM İMKANLARIMIZI SEFERBER ETTİK”

Halkın mutluluğunu ve sağlığını her zaman ön planda tutarak hizmetlerine devam ettiğini kaydeden Tarsus Belediye Başkanı Ali Boltaç “Sıcak Tarsus günlerinde kısa bir mola vereceğiniz Tarsus Su Parkı’na tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz. Keyifli ve sağlıklı vakit geçirmeleri için tüm imkanlarımızı seferber ettik.” dedi.

0 Yorumlar

Yorum Gönder