..
31 Mart Yerel Seçimlerde Mersin de 50 Kadın Muhtar hedefi ile yola çıkan KA-DER Derneği amacına ulaşmanın gururunu yaşadı. Tarsus da 3 kırsal, 1 Çamlıyayla diğerleri de merkez mahalle olmak üzere Tarsus 11 kadın muhtar seçiminin rekorunu yaşadı..
Bu bağlam da KA -DER 50 kadın muhtar seçilmesinin haklı gururunu yaşarken plaket ile taçlandırdı. Bizler de başta Mersin KA-Der derneği başkanı İlksen Sorguç Dinçer hanımefendi ve yönetim kuruluna teşekkür ederiz.. Çalışmalarında başarılar dileriz.
31 Mart Yerel Seçimlerde Mersin de 50 Kadın Muhtar hedefi ile yola çıkan KA-DER Derneği amacına ulaşmanın gururunu yaşadı. Tarsus da 3 kırsal, 1 Çamlıyayla diğerleri de merkez mahalle olmak üzere Tarsus 11 kadın muhtar seçiminin rekorunu yaşadı..
Bu bağlam da KA -DER 50 kadın muhtar seçilmesinin haklı gururunu yaşarken plaket ile taçlandırdı. Bizler de başta Mersin KA-Der derneği başkanı İlksen Sorguç Dinçer hanımefendi ve yönetim kuruluna teşekkür ederiz.. Çalışmalarında başarılar dileriz.
0 Yorumlar