BAŞKAN SEÇER, ‘GADİR HUM BAYRAMI’ KUTLAMASINA KATILDI


 Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Kilikya Nehir Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği tarafından ve Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin de destekleriyle düzenlenen ‘Gadir Hum Bayramı’ kutlamasına katılım sağladı. Gadir Hum Bayramı’nda bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Seçer, insanların Mersin gibi kozmopolit bir şehirde huzur içerisinde yaşadığını söyleyerek,  “2019’dan sonra herkesi seven, herkesi kendisi gibi gören bir belediye başkanınız var. Bu anlayışımızı da devam ettireceğiz. Çünkü doğru yoldayız. Doğru yolda olduğumuzu da 31 Mart’ta gördük” dedi.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Kilikya Nehir Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği tarafından ve Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin de destekleriyle düzenlenen ‘Gadir Hum Bayramı’ kutlamasına katılım sağladı.

Cumhuriyet Mahallesi Kilikya Kültür Merkezi’nde düzenlenen kutlama programına; Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, CHP Mersin Milletvekili Gülcan Kış, Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, Toroslar Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız, Tarsus Belediye Başkan Yardımcısı Ali Uyan, DEM Parti Mersin İl Eş Başkanları Reşat Aşan ve Bedriye Kuş, TİP Mersin İl Başkanı Ahmet Paket, AK Parti Mersin İl Başkan Yardımcısı Mehmet Özgenç, Kilikya Nehir Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği Genel Başkanı Muhsin Uğurel, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Hacı Bektaş Veli Araştırma ve Uygulama Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. İlgar Baharlu, Kilikya Nehir Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği  Kurucusu ve Onursal Başkanı Ahmet (Verde) Özuğurlu, Mersin Cemevi Başkanı Pir Hasan Kılavuz, Toroslar Cemevi Başkanı Hüseyin Değerli, Mersin Ortodoks Kilisesi Ruhani Lideri Coşkun Teymur, Mersin Katolik Kilisesi Pederi Roshan Cordeiro, Meclis üyeleri, dernek başkanları, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar ile Mersin Büyükşehir Belediyesi bürokratları ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

0 Yorumlar

Yorum Gönder