Ak Parti Mersin İl Başkanı Aldemir, Kurban Bayramını kutladı

 


Kurban Bayramı dolayısıyla yazılı bir açıklamada bulunan AK Parti Mersin İl Başkanı Adem Aldemir,”Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı, toplumda millet olma şuurunun şekillenerek kuvvetlendiği günlerdir.”dedi


İl Başkanı Adem Aldemir'in yazılı açıklaması şu şekilde, “İnsanları birbirine yakınlaştıran, sevgi ve dostluk bağlarını güçlendiren bir bayrama daha kavuştuk. Bayram günleri, milletimizin bir arada yaşama arzusunun tazelendiği günlerdir. Bu günlerde ülkemizin dört bir yanındaki insanlar birbirini sevgiyle ve sevinçle kucaklayacaklardır.


Birbirimize ve ülkemize olan sevgimiz bu güzel günlerde daha da artacaktır. Bu bayramda nasıl ki annelerimizi, babalarımızı, eşimizi, dostumuzu unutmayarak onların yanında olacaksak, aynı şekilde kahraman gazilerimizi, Filistinli kardeşlerimizi, bayrama buruk giren depremzedelerimizi, şehitlerimizin ailelerini ve çocuklarını da unutmayacağız ve onların yanında olacağız.


Bu vesileyle Kurban Bayramını en kalbi duygularımla kutlar. Bayramın, aziz milletimize, İslam âlem’ine ve insanlığa; barış, huzur ve refaha vesile olmasını dilerim.” diye konuştu.

0 Yorumlar

Yorum Gönder