Tarsus TSO Yönetimi Başkan Seçer’i ziyaret etti

 


Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı H. Ruhi Koçak ve Meclis Başkanı Hüsnü Yağcı Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte görevine yeniden seçilen Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’i ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’i ziyaret ederek, başarı dileğinde bulundu. Ziyarette Tarsus TSO Yönetim Kurulu Başkanı Koçak, Başkan Seçer’e yeni dönemde de başarılı çalışmalara imza atacaklarına yürekten inandıklarını belirterek, Tarsus ve Mersin’e değer katacak her türlü proje ve işbirliğine hazır olduklarını ifade etti.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer de ziyaretleri ve güzel dilekleri dolayısıyla Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine teşekkür ederek, yeni dönemde de Tarsus özelinde güzel çalışmalar yapmaya, yeni projeler üretmeye devam edeceklerini vurguladı.

Tarsus TSO Yönetimi daha sonra Başkan Seçer’e çiçek takdim ederek, ziyaret anısına toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirdi.

0 Yorumlar

Yorum Gönder