Metin CTL yıkım yerinde inceleme yaptı
Tarsus Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin CTL yıkım yerinde inceleme yaptı. Metin, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kutlutekin BAS İle birlikte deprem sonrası inşaat mühendisi bilirkişilerce yıkım kararı verilen ve yıkımı tamamlanan Şehit Cengiz Topel Anadolu Lisesi binasının arsasında incelemelerde bulundu.Metin ''6 Şubat 2023’te Türkiye’yi sarsan asrın felaketi sonrasında asrın birlikteliği ile hızla yaralarımızı sarmaya ve geleceğimizin mimarı çocuklarımızın güvenliği için durmadan çalışmaya devam ediyoruz.'' dedi.
0 Yorumlar