Mersin’in merkez ilçe Toroslar Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız, göreve başlamasının ardından ilk nikahını kıydı.Makbule Keskin ve Mehmet Bulut çiftinin nikah törenlerini gerçekleştiren Başkan Yıldız; “Medeni kanunun bana verdiği yetki ile ilk nikahımızı kıydık. En az onlar kadar heyecanlıyım” dedi.
Başkan Yıldız’a
teşekkür eden genç çift; “Bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmadınız. Teşekkür
ederiz” dedi.
Başkan Yıldız ise nikah
töreninde Makbule ve Mehmet çiftinin verdiği “evet” cevabı sonrası aile cüzdanını
her ikisine de teslim ederek, tebrik etti.
0 Yorumlar