BAŞKAN SEÇER’DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI


MERSİN-HABER- Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.Başkan Seçer, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Değerli Mersinliler;Mersin halkının büyük desteğiyle göreve yeniden seçilmemizin heyecanını ve mutluluğunu yaşarken; kardeşliğin, birliğin ve beraberliğin güçlendiği, dargınlık ve kırgınlıkların bir kenara bırakıldığı birRamazan Bayramı'nı daha karşılamanın sevincini yaşıyoruz.

Bildiğiniz gibi; bayramlar bizim toplumumuzdasevginin ve hoşgörünün toplumun bütün kesimlerine yayıldığı,paylaşmanın ve dayanışmanın en güzel örneklerini sergilediğimiz en özel günlerimizdendir. Bu bayramda da eş, dost, akraba ve hastaları ziyaret edecek, çocukları sevindirecek, ihtiyaç sahiplerine yardım edecek ve dargınlıkları gidererek bu özel günün ruhuna uygun davranacağız.Mersin Büyükşehir Belediyesi olarak, tüm Mersinlilerin huzurlu bir bayram geçirmesi için gerekli tedbirleri aldık ve bu bayramda dagörevimizin başında olacağız.

Ramazan Bayramı’nın Mersin'e, ülkemize ve tüm dünyaya sağlık, barış ve kardeşlik getirmesini temenni ediyor; bu duygu ve düşüncelerle, mübarek Ramazan Bayramı'nızı kutluyorum.

Saygı ve sevgilerimle.”

0 Yorumlar

Yorum Gönder