Ramazan Ayı’nın Sonuna kadar ekmek 1 TL

 

TARSUS-HABER- Ramazan Ayı’nın 16. gününde Tarsus Belediyesi 1 TL’den halka sunduğu ekmekleri tüm hanelere ulaştırmak için üretimlerine tüm hızla devam ediyor.  Piyasada 9 TL’den satılan ekmek fiyatlarından sonra Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan’ın girişimleriyle Tarsuslular ekmeği uygun fiyata alıyor. Tarsus Belediyesi Halk Ekmek Fırınlarına ise rağbet gittikçe artıyor

Tarsus Belediyesi, iftarın ilk gününden itibaren Ramazan Ayı boyunca 210 gram ekmeği 1 TL’den vatandaşlara sunmaya devam ediyor. 134 kırsal mahalleye sahip olan Tarsus’un köylerine de ulaşımı sağlanıyor. Yapılan bu hizmet ile vatandaşlara destek olunuyor, zorlu ekonomik koşullarda hanelere uygun fiyatlı ekmek giriyor. Ayrıca yapılan ekmek satışında askıda ekmek uygulaması için vatandaşlar tarafından binlerce ekmek bağışı gerçekleştiriliyor.

 

“HALKIMIZIN HER DAİM YANINDAYIZ”

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan “Vatandaşlarımızı zorlu ekonomik koşullarda artan ekmek fiyatlarında belediye ekmek fırınlarımızda ürettiğimiz ekmekleri halkımıza 1 TL’den satışa sunuyoruz.  Halkımızın her daim yanındayız. Her haneye ekmeğimizi ulaştırma gayesindeyiz.” dedi.


0 Yorumlar

Yorum Gönder