Bozdoğan, köy ve hane ziyaretlerinde halkla kucaklaşıyor


TARSUS-HABER-  Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, esnaf ziyaretleri ve mahalle buluşmalarıyla halkın yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılanmaya devam ediyor. Belediye Başkanı Bozdoğan, köy ziyaretleri ve hane ziyaretleriyle de vatandaşlarla iç içe olmayı sürdürüyor.

 
Başkan Bozdoğan, halkla bir araya gelerek belediyenin 5 yıllık döneminde gerçekleştirdiği çalışmaları ve projeleri anlatıyor. Adaylığı engellenen, seçme ve seçilme hakkı elinden alınan, halkın yoğun ilgisi ve sevgisiyle karşılaşan Bozdoğan, esnafı selamlayarak onların da taleplerini dinliyor ve çözüm önerileri sunuyor. Yoğun çalışma programlarını sosyal medya hesapları üzerinden halkla paylaşan Başkan Bozdoğan sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar sahada çalışıyor. Her gün farklı bir mahalle buluşması gerçekleştiren Bozdoğan halkın büyük ilgisiyle karşılanıyor.
 
Köy ziyaretlerinde de sıcak bir karşılama alan Başkan Bozdoğan, halkın beklenti ve ihtiyaçlarını dinleyerek çalışmalarını bu doğrultuda şekillendiriyor. Halkın desteğiyle yürütülen projelerin başarıyla hayata geçirilmesi, Tarsus'un gelişimine önemli katkılar sağlıyor.

0 Yorumlar

Yorum Gönder