VATAN PARTİSİ TARSUS BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MURAT ÜNSAL BASINA TANITILDITARSUS-HABER- Tarsus'ta Vatan Partisi tarafından aday tanıtım toplantısı düzenlendi. Toplantıya Vatan Partisi Merkez Karar Kurulu üyeleri Akile Çevik ve Ahmet Suseven'in yanı sıra Adana ve Mersin il başkanları da katıldı.

Toplantı, Vatan Partisi Tarsus İlçe Başkanı Suat Işık tarafından yönetildi. Işık, açılış konuşmasında 2024 yılı  31 Mart Seçimlerini ve güncel gündemi değerlendirdi.

Vatan Partisi'nin Tarsus Belediye Başkan Adayı Murat Ünsal ise konuşmasında, şehre sahip çıkma çağrısında bulundu. Ünsal, Tarsus'un zengin tarihine ve kültürel mirasına vurgu yaparak, partisinin halkçı bir belediyecilik anlayışıyla hareket edeceğini belirtti. Rantçı değil, halkçı belediyecilik vurgusu yapan Ünsal, partisinin yerel seçimlerde uygulayacağı programı kamuoyuna sunduğunu ifade etti.

Vatan Partisi'nin yerel yönetimlerde devrimci çözümler öncü görev üstlendiğini belirten Ünsal, halk meclisleriyle yönetimi savundu. Ayrıca, belediyelerin halka ait olduğunu vurgulayarak, torpil, kartvizit ve rüşvet gibi uygulamalara son verileceğini dile getirdi.


0 Yorumlar

Yorum Gönder