MERSİN ŞEHİR TİYATROSU, 2 TİYATRO OYUNUYLA SEYHAN’DA SAHNE ALDI


 Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Şehir Tiyatrosu, Adana Seyhan’da tiyatroseverlerle buluştu. Seyhan Belediyesi’nin düzenlediği ‘Yarıyıl Tatili Etkinlikleri’ kapsamında yetişkinler için Matruşka, çocuklar için de Gökkuşağı’nın Altında oyununu sahneleyen ekip, büyük beğeni topladı.

 

Mersin Büyükşehir BelediyesiKültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Şehir Tiyatrosu, Seyhan Belediyesi’nin yarıyıl tatilidolayısıyla düzenlediği ‘Yarıyıl Tatili Etkinlikleri’ kapsamında Seyhanlı tiyatroseverlerle buluştu.Matruşka ve Gökkuşağı’nın Altında oyunu ile seyirci karşısına çıkan ekip, izleyenlere keyifli saatler yaşattı.

 

Kadın-erkek ilişkileri Matruşka ile ele alındı

24 Ocak Çarşamba günü Seyhan Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde Matruşka oyunu ile seyirci karşısına çıkan Mersin Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu oyuncuları, sergiledikleri performans ile seyirciden tam not aldı.Tuncer Cücenoğlu’nun en çok sahnelenen oyunlarından biri olan Matruşka, kadın-erkek ilişkilerini her yönüyle ele alıyor.

0 Yorumlar

Yorum Gönder