Tarsus Yaş Sebze ve Meyve Halcilerine takvim hediyesi


 MERSİN-HABER- Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin özel olarak hazırladığı ve beğeni toplayan takvimleri geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu senede Tarsus Hal’i esnaflarına dağıtıldı.

CHP Tarsus İlçe Başkanı Selahattin Şahin, Mersin Büyükşehir Belediyesi CHP Meclis üyesi ve İmar A.Ş. Genel Müdürü Ali Uyan, Koordinasyon Şube Müdürü Soner Yetgin, Hal Yöneticisi Muzaffer Akkılıç ve iş insanı Ali Seçer’in katıldığı takvim dağıtımında, Hal esnafları Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in hizmetlerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

Tarsus Yaş Sebze ve Meyve Halciler Derneği Başkanı Ali İlk’i ziyaret eden heyet daha sonra, tüm Hal esnafını tek tek işyerinde ziyaret etti.

“Memnuniyetle” mottosuyla hazırlanan ve Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal belediyecilik adına uygulama koyduğu çalışmalardan kısa bilgilerin verildiği her bir takvim sayfasında, Başkan Vahap Seçer’in, “Türkiye geneli belediye ve belediye başkanı memnuniyet oranı en yüksek il’lerinden biriyiz. Memnuniyetle çalışmaya devam edeceğiz. Mutlu yıllar dilerim” sözü bulunuyor.

0 Yorumlar

Yorum Gönder