Özsu ‘’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’’ nedeniyle mesaj yayımladı


 TARSUS-HABER- TADER Genel Başkanı Semih Özsu ‘’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’’ nedeniyle mesaj yayımladı. ‘’Gazeteciler; Demokrasinin ve çağdaş yaşamın vazgeçilmez unsurudur’’. Dedi.

Başkan Özsu mesajında;’’Kamu yararını her zaman ön planda tutarak, toplumu doğru, ilkeli ve tarafsız bir şekilde objektif olarak bilgilendiren gazeteciler, demokrasinin ve çağdaş yaşamın vazgeçilmez unsurudur.

İletişim ve buna bağlı olarak etkileşim sürecinin belirleyici olduğu günümüzde gazetecilik; insanlara haber ve bilgi akışı sağlama gibi çok yönlü bir misyonu içermektedir. Bu önemli misyonu yerine getirmek için her türlü şartta görevlerini yapan gazetecilerimiz mesai saati gözetmeksizin, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek ve her konuda haberdar etmek için fedakârca çalışmaktadır.

Bu anlamda, TADER olarak kuruluşumuzdan bugüne kadar derneğimize her zaman büyük destek veren yerel basınımıza da ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Büyük fedakârlık ve emek gerektiren bu önemli mesleği layıkıyla yerine getirmeye çalışan Mersin, Tarsus ve diğer ilçelerimizde faaliyet gösteren, yerel gazetecilerimizin, ulusal ajans temsilcilerimizin ve ulusal basın çalışanlarımızın ‘’10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ ‘’nü en içten duygularımla kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum’’ dedi.

0 Yorumlar

Yorum Gönder