MSK’den Son Periyotta Zafer


Türkiye Sigorta Basketbol Ligi’nin 16. haftasında Pizza Lazza Harem Spor Kulübü ile karşılaşan Mersin Büyükşehir Belediye Spor Kulübü (MSK), ilk 3 periyotta geriden gelmesine rağmen seyircisinin de desteği ile 4. periyotta üstünlüğü elde ederek, rakibini 82-74 mağlup etti.

 

Pizza Lazza Harem Spor Kulübü’nü evinde misafir eden Mersin Büyükşehir Belediye Spor Kulübü (MSK), rakibini 82-74 mağlup etti.

 

Carettalar, Türkiye Sigorta Basketbol Ligi’nin 16. haftasında rakibiyle kıyasıya mücadele ettiği heyecanlı bir maç sahneledi. Rakibi Pizza Lazza Harem Spor ile heyecanlı bir maç geçiren Carettalar, 3 periyotta da geriden gelmesine rağmen son periyotta zafer elde etti.

 

Carettalar son periyotta üstünlüğü ele aldı

Mersinli basketbolseverlerin yoğun ilgi gsterdiği karşılaşmada; ilk periyodu 16-17 geride tamamlayan Carettalar, 2. periyotta da rakibinin gerisinde kaldı. 2. periyotu 9 sayı farkla 33-42 geriden tamamlayan temsilcimiz, 3. periyotta farkı en aza çekerek skoru 54-58’e indirdi. 4. ve son periyotta üstünlüğü ele alan Carettalar, 82-74 skorla mücadelenin galibi oldu.

 

Carettalar’da Gökhan Yazıcıoğlu 16 sayı 19 verimlilik puanı ile maçın yıldızı olurken, Simmons 19, Deniz Çelen 15, Murat Meriç Kuntker 11, Yiğitcan Turna ise 10 sayı ile çift haneli rakama ulaşan isimler oldu.

0 Yorumlar

Yorum Gönder