Borsa başkanı Teke yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı


 TARSUS-HABER- Tarsus Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Teke yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı.

Teke mesajında, İnsanların bir daha hatırlamak istemeyeceği, mümkün olsa hafızalarından sileceği, sevdiklerini kaybettiği, depremlerin, afetlerin olduğu, bunlar yetmezmiş gibi yılın son günlerinde de yürekleri yakan şehitlerimiz nedeniyle acıyla tamamladığımız 2023 yılını geride bıraktıklarını, umut dolu yeni bir yıla hep birlikte "merhaba" diyeceklerini belirtti. 

 

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Teke ;  

“Diliyorum ki 2024 yılı bu topraklar üzerinde yaşayan herkese daha fazla sevgi, anlayış ve huzur getirsin. Çünkü yaşamın asıl temel nedeni sevgi ve inançtır. İnsanlığın ayakta kalmasını sağlayan yegane güç de budur. Sanayisiyle, tarımıyla, ticaretiyle, turizmiyle, hizmetler sektörüyle her alanda istihdamın güçlü bir şekilde desteklenmesini umut ettiğimiz 2024 yılının ülkemize milletimize ve elbette ki yatırıma üretime ve istihdama yönelecek olan iş dünyamıza hayırlı olmasını diliyorum. 

2024'de küresel ekonomide toparlanma öngörüsü daha da ağırlık kazanmaktadır. Elbette bu toparlanmalar bölgeler ve ülkeler arasında farklılık gösterebilecektir. Ancak inanıyorum ki; yaşanan bütün sorunların altından yine el ele vererek birlik ve beraberlik içerisinde çıkmak için gayret göstereceğiz. 

İnşallah 2024 yılında hep beraber güven ve istikrarlı bir sürece ulaşacağımızı umut ediyor, 

Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılın üyelerimize iş dünyamıza milletimize hayırlı olmasını temenni ediyor 2024 yılının sağlık huzur ve mutluluk dolu bir yıl olmasını diliyorum." Dedi. 

 

0 Yorumlar

Yorum Gönder