TARSUS BELEDİYESİ SPOR VOLEYBOL TAKIMININ TADI YOKHaber - (Fırat Maktay) - KFC Kadınlar 1. Ligi’nde mücadele veren Tarsus Belediyesi Spor,  üst üste 4'üncü mağlubiyetini Ereğli  Belediyespor'dan alırken, Antrenör Hasan Baykara'yı da mumla arıyor.


Sezonun ilk 4 haftası  geride kaldığı  KFC Kadınlar 1. Liginde haftası sonu deplasmanda  konuk olduğu  Ereğli  Belediyespor'a 25-23, 25-22 ve 25- 20'lik setlerle 3-0 mağlup  olan  Turkuaz Beyazlı Bayan Voleybolcular kötü gidişata bir halka daha ekledi.


İlkkez yer aldığı  KFC Kadınlar 1. Liginde her geçen  hafta mağlubiyetlerine bir yenisi ekleyen Tarsus Belediyesi Spor Voleybol takımı Hasan Baykara'sız tadı yok.

Hasan  Baykara  yönetimindeki Tarsus Belediyesi Spor Bayan Voleybol  Takımı,  altyapıdan yetiştirdiği  oyuncular ile ligde dış  transfer yapmadan öz kaynaklarıyla başarıyla mücadele verirken, Altyapı  takımları da hem Bölgesel hemde Türkiye  şampiyonalarında önemli başarılar elde ederek  Tarsus'un gurur kaynağı  olmuş, Tarsus Belediyesini de en iyi şekilde temsil etmişlerdi.

0 Yorumlar

Yorum Gönder