Tarsus Belediyesi Her Mahalleye Ulaşıyor

 Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, vatandaşların istek ve taleplerini dinlemek, mahallelerin eksiklerini gidermek için 9 kırsal mahalleye ziyarette bulundu. Başkan Bozdoğan “Tarsus Belediyesi, Tarsus'un her mahallesinde, her sokağında, her köşesinde olmaya devam edecek.” dedi.

 

Toroslardan, ovalara kadar her mahallede, her vatandaşa ulaşarak hizmet götürmek için ziyaretler gerçekleştiren Başkan Bozdoğan, ilk olarak 9 kırsal mahallede, mahalle halkı ve muhtarlar ile görüştü.  Başkan Bozdoğan; Çukurbağ, Çamalan,  Boğazpınar,  Kurtçukuru, Sandal, Kaburgediği, Kelahmet, Ağzıdelik ve Egemen Mahallesi’ne ziyarette bulundu.

 

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, başkan yardımcıları, birim müdürleri ve teknik ekibin bulunduğu heyet ile mahallelerin sorunları yerinde inceledi. Sorunların tespiti ve çözülmesi için belediye ekiplerini çözüm için görevlendirdi. Mahallelere daha iyi yaşam koşulları kazandırmak amacıyla çalışmaları yürüten Başkan Bozdoğan, vatandaşlarla sohbet etti. Her gittiği mahallede yoğun bir ilgi ile karşılandı. Ziyaretlerde Başkan Bozdoğan, mahalle sakinlerine belediyenin çalışmaları hakkında da bilgi verdi.

 

“DUR DURAK BİLMEDEN HER BİR KAPIYI ÇALIYORUZ”

 

Başkan Bozdoğan “Tarsus Belediyesi, Tarsus'un her mahallesinde, her sokağında, her köşesinde olmaya devam edecek. Belediyemizin tüm olanaklarını halkımızın hizmetine sunmak üzere soluklanmadan, dur durak bilmeden her bir kapıyı çalıyoruz, sorunlarını dinliyoruz, projelerimizi anlatıyoruz. Mahallelerimizde bir araya geldiğimiz muhtarlarımıza ve vatandaşlarımıza misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

0 Yorumlar

Yorum Gönder