TADER 2023-2024 Akademik Yılı Burs Başvuruları Başlıyor…

 

Burs başvuruları 6-13Kasım 2023 tarihleri arasında yapılacaktır.

TADER Başkanı Semih Özsu Burs Fonu ile ilgili yaptığı açıklamada;’’Hayırsever vatandaşlarımızın yaptığı bağışlarla verdiğimiz Eğitim Bursumuzdan Tarsuslu öğrencilerimiz faydalanabilmektedir.

Gençlerimizi çok önemsiyoruz. Tarsus’umuzun ve ülkemizin geleceği olan kıymetli Öğrencilerimize destek olmak, öğrenim yaşamlarına bir nebzede olsa maddi, manevi katkıda bulunmak için çabalıyoruz

Bu anlamda kurduğumuz, TADER Burs Fonumuzdan Türkiye’nin 81 ilinde okuyanTarsuslu üniversite öğrencileri yararlanmaktadır. Derneğimiz tarafından verilen burstan yararlanma koşulları, burs başvurusunun nasıl yapılacağı, verilen bursun niteliği gibi hususlar “Burs Fonu Yönetmeliği’nde belirtilmektedir.

Burstan faydalanmak isteyen öğrencilerin, taderankara.org web sitemizden BURSFONU bölümünü tıkladıktan sonra aşağıdaki linkten indirecekleri Başvuru Formunu eksiksiz olarak doldurup, burs.taderankara@gmail.commail adresine göndermeleri gerekmektedir.

Başvuru formunda beyan ettikleri bilgilerle ilgili resmi evraklar; değerlendirmeler sonucunda burs alacak öğrencilerimizden ayrıca istenecektir.

Öğrencilerimiz; Başvuru formunda beyan ettiği bilgilerin resmi evraklarını teslim edemezse başvurusu geçersiz sayılacaktır’’ dedi.

0 Yorumlar

Yorum Gönder