Seçer, gelecek yıl festivalin üçüncüsünü gerçekleştireceklerinin sözünü verdi


 MERSİN-HABER- Başkan Vahap  Seçer, gelecek yıl festivalin üçüncüsünü gerçekleştireceklerinin sözünü verdi

2. Uluslararası Tarsus Festivali'nin son gününde, Sanatçı Melek Mosso sahne alarak unutulmaz bir kapanış konseri gerçekleştirdi.

Başkanı Vahap Seçer, gelecek yıl festivalin üçüncüsünü gerçekleştireceklerinin sözünü verdi.

Tarsus Cumhuriyet Alanı’nda düzenlenen konsere katılan yüzlerce vatandaş, konser öncesi gerçekleştirilen DJ performansıyla doyasıya eğlendi. Coşkunun doruğa çıktığı saatlerde sahneye çıkan Melek Mosso, en sevilen şarkılarını festival için seslendirdi.

Seçer, 3. Uluslararası Tarsus Festivali’nin sözünü verdi

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, ‘Uluslararası Tarsus Festivali’nin son gününe damga vuran Melek Mosso konserine katıldı. Sahneye çıkarak alanı dolduran yüzlerce vatandaşı selamlayan Başkan Seçer, Melek Mosso’nun geçtiğimiz ay Mersin’de nikahlarını kıydıklarını hatırlatarak, “Umarım imzam uğurlu gelir ve çok güzel bir evliliğiniz olur” dedi. Alanı dolduran yüzlerce vatandaşa “Festival hoşunuza gitti mi bu yıl? Gelecek yıl bir daha istiyor muyuz?” diye soran ve coşkulu kalabalıktan “Evet” cevabını alan Seçer, gelecek yıl festivalin üçüncüsünü gerçekleştireceklerinin sözünü vererek, herkese iyi eğlenceler diledi.

0 Yorumlar

Yorum Gönder