BÜYÜKŞEHİR İLE HER YER KALİTELİ YOLLARA KAVUŞUYOR


  

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin’deki her noktanın kaliteli yollara kavuşması ve vatandaşların güvenle ulaşım sağlayabilmesi için gerçekleştirdiği yol çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na ekipler, Gülnar ilçesine bağlı birçok mahallede yol genişletme ve sathi kaplama asfalt çalışması gerçekleştirerek, vatandaşın ve üreticinin kaliteli yollara kavuşmasını sağladı.

  

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin’deki her noktanın kaliteli yollara kavuşması ve vatandaşların güvenle ulaşım sağlayabilmesi için gerçekleştirdiği yol çalışmalarına devam ediyor. Kaliteli yollar ise vatandaşın ve üreticinin yüzünü güldürüyor. Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na ekipler, Gülnar - Kuskan Mahalle merkezi- Yeşilköy Mahallesi Grup Yolu-  ilçe sınırına kadar 9 kilometre uzunluğundaki yolda genişletme ve sathi kaplama asfalt çalışması gerçekleştirdi. Gülnar- Örenpınar  Mahalle yolunda Mut ilçe sınırına kadar çalışma yapan ekipler tarafından, 6 kilometre uzunluğundaki yolda sathi kaplama asfalt çalışmaları tamamlandı. Ekipler ayrıca 14 kilometre uzunluğundaki Gülnar Gezende-Avurga- Ilısu- grup yolunda sathi kaplama asfalt çalışmaları gerçekleştirdi.

 

Tüzün: “Büyükşehir bizi tozdan topraktan kurtardı”

Gülnar’ın Köseçobanlı Mahallesi’nde yaşayan Ayşe Tüzün, yollarının çok güzel olduğundan söz ederek,  “Bundan iyisi can sağlığı. Bütün arkadaşlara teşekkür ederiz. Bizi tozdan, topraktan kurtardığı için bütün ekibe teşekkür ederiz. Önceki yol çok bataklıktı, şimdi düzeldi. Emeği geçenlere ve vesile olanlara çok teşekkür ederiz” dedi.

Xx

0 Yorumlar

Yorum Gönder