BORSADAN TARSUS İLÇE JANDARMA KOMUTANINA ZİYARET


 Tarsus İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mehmet Güler'e Tarsus Ticaret Borsası Yönetim Kurulundan nezaket ziyareti gerçekleşti. 

 

Ziyarette, Tarsus İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mehmet Güler, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Teke, Başkan yardımcısı Kemal Süheyl Batmaz ve Yönetim Kurulu Üyesi Yücel Gürbüz ’ün ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade etti. 

Tarsus'a hizmet etmekten mutluluk duyduğunu belirten Binbaşı Mehmet Güler, “ Tarsus'un gerek nüfus gerek yüzölçümü olarak ve coğrafyasının büyük bir kent. Tarsus çok kıymetli bir şehir. Tarihi ile de oldukça zengin bir kent.” Dedi. 

 

Tarsus’un tarıma dayalı bir ekonomiye sahip olduğuna değinen Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Teke, “Tarsus, tarıma dayalı bir ekonomiye sahip. Tarsus'un ekonomik ve sosyal anlamda hak ettiği yere gelmesi için var gücümüzle çalışıyor, çabalıyoruz. Tarsus'un gelirinin % 70'den fazlası tarımsal üretim sayesinde gerçekleşmektedir. Katma değeri yüksek tarımsal üretimin yapıldığı şehrimizin ticaret ve sanayisinin geliştirilmesi, daha iyi yaşam koşullarının kentimize sunulmasına çalışıyoruz. Birlikte ele ele vererek Tarsus'u hak ettiği noktaya taşımak içinde hep çalışacağız “dedi. 

0 Yorumlar

Yorum Gönder