Ahmet Şen, Tarsus Ticaret Borsasını ziyaret etti

Lisanslı Harita Kadastro Mühendisi ve İş insanı ve Belediye başkan aday adayı  Ahmet Şen, Tarsus Ticaret Borsasını ziyaret etti. 

 

Tarsus Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Teke, Ahmet Şen’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade etti. 

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Teke, “Tarsus'u ilgilendiren tüm konularda, sorun ve sıkıntılarının çözüm aşamasında birlik ve beraberlik içinde çalışmak öncelikli gayemiz. Biz her zaman kazananın Tarsus olmasını diliyoruz. “Dedi.” 

 

Tarsus Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Teke ve Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Titiz ile Tarsus’a ve bölgeye dair konularda istişarede bulunan Ahmet Şen, “Son 10 yıldır Borsamızın yükselen bir ivme ile Tarsus’a kazandırdığı değerleri ve projelerini takdirle takip ediyoruz. Özellikle tarıma dair sorunları çözmedeki kilit rollerde hep Borsamız var. Şehrimizdeki tarımsal üretimin destekçisi olan Tarsus Ticaret Borsası’nı, yöneticilerini tebrik ediyorum.” Dedi. 

 

Ziyarette Tarsus’un geleceği ve tarımsal üretime ve üretimin katma değerinin arttırılmasına yönelik konular ile, güncel ekonomik ve sosyal konular istişare edilerek, çözüm odaklı projeler hakkında da konuşuldu. 

 

0 Yorumlar

Yorum Gönder