TADER BAŞKANI SEMİH ÖZSU’ DAN ‘’29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI’’ KUTLAMASI


 

Cumhuriyetimizin 100’üncü Yıldönümü Kutlu Olsun!

Başkan Semih Özsu mesajında;’’Bugün, Cumhuriyetimizin 100 ’üncüyılına kavuşmanın haklı gururunu ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk “Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz’’, sözleriyle Cumhuriyetimizi bizlere emanet etmiştir.

Bu sorumluluk bilinciyle ülkemizi “Muasır medeniyetler seviyesinin de üstüne çıkarmak” için bizlere düşen görev; bir asır önce sağlam temeller üzerine kurulan Cumhuriyetimizin değerlerine ve kazanımlarına milli birlik ve kardeşlik ruhuyla sıkı sıkıya bağlı kalarak çok çalışmak; bizden sonraki nesillere her alanda gelişmiş, huzur, güven ve refah içerisinde yaşayacakları daha güçlü bir Türkiye bırakmaktır.

Cumhuriyetimizin ilelebet payidar kalacağına olan inancımla, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 100’üncü yılınıkutluyor,

Yedi düvele karşı eşsiz bir zaferle sonuçlanan Millî Mücadelemizin Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde Cumhuriyeti ilan eden Büyük Millet Meclisi’nin vatansever üyelerini, bağımsızlığımız uğruna kanlarıyla suladıkları bu kutsal toprakları bizlere vatan kılan aziz şehitlerimizi  ve gazilerimizi bir kez daha rahmetle ve minnetle anıyorum.

 

0 Yorumlar

Yorum Gönder