Başkan Seçer, Tarsus Kırklarsırtı’nda Pazar Gezdi


Halkla devamlı olarak iç içe olmaya devam eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Tarsus ilçesi Kırklarsırtı Mahallesi’nde yer alan ‘Kırklar Pazar Yeri’ni ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.  Başkan Seçer’i karşısında gören vatandaşlar ve pazarcı esnafı yoğun ilgi gösterdi.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Tarsus ilçesi Kırklarsırtı Mahallesi’nde yer alan ‘Kırklar Pazar Yeri’ni ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.  Başkan Seçer’i karşısında gören vatandaşlar ve pazarcı esnafı yoğun ilgi gösterdi.

Başkan Seçer’e, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tarsus İlçe Başkanı Selahattin Şahin ve ilçe yöneticileri, Kırklarsırtı Mahalle Muhtarı Mehmet Cülük, Tarsus Pazarcılar Derneği Başkanı Mehmet Oktay, Meclis üyeleri, Mersin Büyükşehir Belediyesi bürokratları eşlik etti.

Başkan Seçer, Pazar ziyaretinde vatandaşlardan gelen talepleri dinleyip, bürokratlarına not aldırdı. Vatandaşla selamlaşıp, sohbet eden Başkan Seçer, kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyenlerle de bol bol fotoğraf çektirdi.

Vatandaşlar Başkan Seçer'e “Yıllardan beri sizi görmek ve sizinle konuşmak istiyorduk. Biz sizden çok memnunuz. Rabbim de sizden memnun olsun” derken Başkan Seçer de “Dualarınızı eksik etmeyin. Biz de vatandaşımızın sevgisinden, saygısından memnunuz. Biz de mutlu oluyoruz” dedi.

Başkan Seçer'in pazar ziyaretleri esnasında, Büyükşehir Belediyesi personeli tarafından çocuklara oyuncak, vatandaşlara da hizmet tanıtım broşürleri ve pazar çantalarının dağıtımı yapıldı.

0 Yorumlar

Yorum Gönder