BAŞKAN KAVALCI "DESTEK VE SAHİP ÇIKILMADAN YAPILAN ELEŞTİRİLERE DAHA ÇOK ÜZÜLÜYORUZ"

 


TFF 3.Lig Birinci Grup ekiplerinden Tarsus idmanyurdu Kulüp Başkanı Cem Kavalcı,  Artvin Hopaspor  mağlubiyetinin ardından üzgün olduklarını  belirtti..

Önce takıma sahip çıkılmadan,  destek verilmeden yapılan  eleştirilere üzüldüklerine vurgu yapan Başkan Kavalcı, "Her zaman takımımızın her maçında yanında oluyorum ve onlarla üzülüyor onlarla gülüyorum. Bugün alınan mağlubiyetten sonra takımımızı yıpratacak çok fazla yorum gördüm ve açıklama yapma gereği hissettim. " diyerek şunları söyledi:

"Kıymetli Tarsus İdman Yurdu Taraftarları, Takımımız bugün konuk olduğu Artvin Hopaspor’a ne yazık ki mağlup olmuştur. Sizlerden daha çok üzüldüğümü bilmenizi isterim. Her zaman takımımızın her maçında yanında oluyorum ve onlarla üzülüyor onlarla gülüyorum. Bugün alınan mağlubiyetten sonra takımımızı yıpratacak çok fazla yorum gördüm ve açıklama yapma gereği hissettim. 

Biz hiçbir zaman kurulan onurlu takımımızla şampiyonluk hedefi koymadık. Bu çocuklarla transfer tahtası kapalı olan camiamızı ligde tutmayı hedefledik. Ligin henüz başında yapılan bunca eleştiriye rağmen şunu içtenlikle söylüyorum, ben bu takıma güveniyorum. Taraftarlardan da beklediğim 100 yıllık camiamıza sahip çıkmalarıdır. Elbette eleştireceksiniz, eleştireceğiz fakat yapıcı olmak gerektiği yerde de yapıcı olmanızı bekliyorum. Önce takımımıza sahip çıkalım sonra eleştiri yapalım. Önümüzde kendi sahamızda oynayacağımız çok önemli bir maç var. Malatya Arguvan Spor Kulübü maçında herkes tribündeki yerini alsın ve takımımıza sahip çıksın. Yarın çok geç olmadan hep birlikte takımımıza sahip çıkalım. 

Teknik direktörlük görevi içinde hocalar ile görüşmeler gerçekleştiriyoruz ve takımımıza en fayda sağlayacak kişiyi takımımızın başına getirmeyi hedefliyoruz. 

Kıymetli Tarsus İdman Yurdu Taraftarları, takımına sahip çık ve Pazar günü kendi sahamızda oynayacağımız Malatya Arguvan Spor Kulübü maçında tribündeki yerini al! "

0 Yorumlar

Yorum Gönder