Yeni Akreditasyon Standardı Eğitimi TOBB ‘de Gerçekleşti

Yeni  Akreditasyon Standardı Eğitimi TOBB ‘de Gerçekleşti

Birlik Merkezinde Gerçekleşen Eğitime Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Teke de Katılım gösterdi.

TOBB Akreditasyon Sistemi Çalışmaları Kapsamında 07-08/09/2023 Tarihinde TOBB’da Düzenlenen Toplantıda, Yenilenen Akreditasyon Standardının Ve Borsacılık Maddesi Beklentileri , TURİB Acentelik Sistemi İle MEYBEM Anlatıldı.

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Teke; Birlik Merkezinde Gerçekleşen Eğitim İle İlgili Olarak “Borsamız Yönetimi Olarak Üyelerimize En İyi Hizmeti Sunmak Temel Prensibimiz. Önümüzdeki Süreç Çok Daha Önemli. Bu Konudaki Çalışmaların Karşılığını Görmek Ve Hizmet Kalitemizin En Yüksek Derece Olan A Sınıfı Sertifikayla Tescilli Bir Borsa Olarak Hizmet Kalitesini Arttırmak İçin Her Daim Aktif Çalışan Kurum Olmamız Gerekiyor.  Çünkü, Başarı Arttıkça Rekabet De Ön Plana Çıkıyor. Bu Noktada, Yenilenen Akreditasyon Sistemi Ve Yeni Standarda Uygun Borsacılık Hizmetlerini En Baştan Öğrenmek, İlerleyeceğimiz Yolda Bize Kılavuz Olacaktır.” Dedi.

Tarsus Ticaret Borsası ‘Nı Temsilen Genel Sekreter Hasan Şanlı İle Akreditasyon Sorumluları Elif Köksal Ve Ezgi Fındık Güngör ‘Ün Bulunduğu Eğitim, Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi Çalışmaları Kapsamında, 4-6-9-12. Dönem Akredite Oda/Borsalara Yönelik Olarak 7-8 Eylül 2023 Tarihlerinde Birlik Merkezinde Gerçekleşti.

TOBB Akreditasyon Müdürlüğünden Göksu Alemdar, Yenilenen Akreditasyon Sistemi Standardı Ve Ticaret Borsaları İçin Yapılan Yenilikler Hakkında Bilgi Verdi.

0 Yorumlar

Yorum Gönder