Ahmet Ceylan'ın adı yetti

 


Ahmet Ceylan’ın  adaylık açıklaması sonrası olumlu geri dönüşler gelmeye devam ediyor….

Serbest Muhasebeci -Mali Müşavir Ahmet Ceylan,  Tarsus Belediye Başkanlığı için  adaylık açıklamasının  ardından partili partisiz bir çok kesimden  olumlu geri dönüşler  almaya  devam ediyor.

2024 yılı Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde Ak Partinin adayı olmak için ekip arkadaşlarıyla kolları  sıvayarak çalışmalara başlayan Ahmet Ceylan, vatandaşların  kendilerine olan teveccühlerini görmenin sevindirici olduğunu belirterek şunları söyledi:

‘’Partili partisiz bizi seven ve  bize inanan  hemşerilerimin Ak Parti’den Belediye Başkan  adayı olmam konusunda yoğun talepler vardı. Genel merkezimiz tarafından aday gösterilmemiz ve seçimi kazandığımızda hazırladığımız projeleri bir bir hayata geçirerek Ak Belediyeciliğin nasıl yapıldığını tüm halkımız görecek.

Sök tekrar yap anlayışına son vereceğiz. Belediye kaynaklarını en verimli şekilde kullanıp, Şeffaf ve vatandaşına hesap veren bir belediye olacağız. Belediyenin rutin hizmetlerinde vatandaşların şikayetlerine mahal  vermeden 24 saat hizmet vereceğiz. 

Şehrimizin acil  çözüm  bekleyen sorunlarını ve potansiyelini çok iyi biliyoruz. Tarsus için taş üstüne taş koymak  isteyenlerin her zaman yanında ve  destekçisi olacağız. 

Kısacası gerçek  anlamda Ak Belediyeciliğin  ne olduğunu  hayata geçireceğimiz projelerimizle ortaya koyacağız’’ dedi.

0 Yorumlar

Yorum Gönder